- Kargom ne zaman ulaşır? kargo png ile ilgili görsel sonucu

 

ekominisepet.com da sipariş teslim tarihi; İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve çevre illerinde %95* oranında 1-2** gün, diğer illerimiz için ise 3-4** gün olarak belirtilmiştir.

 

* (Yaşanılacak herhangi bir aksilikte müşteri hizmetlerimiz sizinle irtibata geçecektir.)

 

**(Mücbir sebepler günlere dahil edilmemiştir.)

 

- Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

 

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 30 gündür. Sitemizde yer alan ürünler geri kargolamada büyük hasar gördüğü için değişim yapılamamaktadır. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz.

 

    -İade edeceğiniz ürünü, bir dilekçe ile, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali Aras Kargo  ile göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize daha sağlıklı ulaşması için Alhns ticaret şirket anlaşması üzerinden yaptığınızdan emin olunuz.

 

    -İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden Aras kargo gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

 

    -Kapıda Ödeme işlemlerinin iadesinde dilekçenize Banka Hesap bilgilerinizi (Hesap Sahibi adı Soyadı ve IBAN Numarası) yazmayı unutmayınız.

 

    -Tek kullanımlık ürünler, hijyenik ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.

 

 

 

 

0507 106 78 00  numaralı telefondan destek alabilirsiniz.

 

 

 

- Siparişleri birleştirebiliyor muyum?

 

ekominisepet.com dan  yapacağınız alışverişleri tek bir kargo ile talep edebilirsiniz. Bunun için talebinizi 0507 106 78 00 nolu telefondan bize ulaşarak da bildirebilirsiniz.